Mega-Fitness | Kadra
626
page,page-id-626,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

TRENERZY:

new

Klaudia Brudz

Z wykształcenia projektant sieci i instalacji sanitarnych, z zamiłowania trener personalny, instruktor zajęć Zumba Fitness, Zumba Kids, Fitness oraz Pilates. Zwolenniczka zdrowego stylu życia, w wolnym czasie pogłębia tajniki dietetyki. Od dziecka związana była z różnymi formami ruchu. Zaczęła od gimnastyki i zajęć tanecznych dla dzieci, następnie przez kilka lat trenowała karate oraz uczęszczała do klasy sportowej o profilu pływackim. Tańczyła breakdance oraz hip-hop, uczęszczając przy tym na liczne warsztaty z innych stylów tanecznych.
Praca jako instruktor przynosi jej wiele radości, którą stara się przekazać uczestnikom zajęć. Wasz uśmiech motywuje ją do dalszej  Pracy i rozwoju!

rosa

Róża Domeradzka

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja; studiów podyplomowych z pedagogiki i wychowania fizycznego, studia dla niej to rozwijanie zainteresowań sportowych, jej specjalizacje to: tenis, nowoczesne formy gimnastyki, fitness – ćwiczenia siłowe, masaż oraz refleksoterapia, aqua-aerobic, io-ball , Pilates, fitness dla seniora.
Uczestniczka wielu konwencji i warsztatów fitness, takich jak IFAA, Open Mind, Euro Fitness School, Reebok.

Posiada także dyplom ukończenia kursu Pilates i Pilates dla kobiet w ciąży Centrum Zdrowia i Urody w Krakowie, certyfikat Fletcher Pilates, Miedzynarodowe uprawnienia FACTS , dyplom Jumping Frog, dyplom z zakresu dietetyki sportowej, certyfikaty uczestnictwa w warsztatach KiF oraz seminariach Jacka Bilczyńskiego.

Poza tym interesuje się kształtowaniem sylwetki, sportami siłowymi, jeździectwem, muzyką i filmem.

Jej motto: „Należy tak organizować życie, aby każda chwila była ważna.”

simon

Szymon Domeradzki

Szymon Domeradzki Absolwent WSB w Chorzowie na kierunku Psychologia Biznesu oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia w Zarządzaniu, zdobytą podczas studiów wiedzę stara się przełożyć na motywację osób z nim trenujących. Od najmłodszych lat związany ze sportem począwszy od tenisa ziemnego przez piłkę nożną, aż po sporty sylwetkowe. Każdą chwilę poświęca na rozwijanie swoich zainteresowań i wdrażanie nowinek treningowych. Preferuje głównie treningi funkcjonalne (TRX, Sandbag) oraz treningi siłowe. Pasjonat zdrowego stylu życia, każdą wolną chwilę poświęca na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie dietetyki, uwielbia gotować. Ukończył kurs na trenera personalnego oraz posiada certyfikaty w kierunku treningu funkcjonalnego.

jan

Jan Giel

JAN GIEL – od 35 lat związany z boksem.

Boks Amatorski:
Od 1979 roku – Górnik Siemianowice DZIAŁACZ – TRENER.
Od 1989 roku – G.K.S. Katowice – 06 „KLEOFAS” KATOWICE v-ce Prezes ds. Sportowych. 1992 v-ce Prezes O.Z.B K-ce
Od 1980 roku SĘDZIA BOKSERSKI
Przesędziowane około 4000 walk amatorskich.

Boks Zawodowy:
Od 1998 roku – WŁASNA GRUPA TEAM „SIEMION”
Założyciel pierwszej Bokserskiej Spółki Akcyjnej PROMOTORSKA ŚLĄSKA GRUPA BOKSU ZAWODOWEGO S.A.
Od 2000 roku – SĘDZIA BOKSU ZAWODOWEGO
Przesędziowane około 500 walk.

Więcej na www.teamsiemion.pl

malgorzata

Małgorzata Grądzka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach; nauczyciel w-f w szkole podstawowej, instruktor aerobiku, trener siatkówki, instruktor masażu.
Od 7 lat prowadzi zajęcia fitness w różnych formach: step, dance, bodyball, pilates itp.
Jako instruktor form muzyczno-ruchowych realizuje się w prowadzeniu zespołu tanecznego dla dzieci, który zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia na turniejach i konkursach tanecznych.
Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konwencjach; sama również prowadzi warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego z Katowic i okolic min. z zakresu wykorzystywania pilatesu i aerobiku na lekcjach w-f.

Motto życiowe:  „Jeśli masz jeszcze jedną szansę to znaczy że możesz wygrać”

karolina

Karolina Grychnik

Absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, obecnie kontynuuje edukację w tym kierunku na studiach magisterskich.

Jednak sport w każdej postaci towarzyszył jej od najmłodszych lat. W liceum odkryła swoją miłość do fitnessu uczęszczając na wszelkie typy zajęć. Miłośniczka stepu, wzmacniania, tańca i jogi. W 2010 roku odkryła Zumbę i od razu straciła dla… niej głowę! Ta fuzja tańca i fitnessu porwała ją na dobre, a to wszystko dzięki łatwym, przystępnym dla każdego, ale jednocześnie dynamicznym krokom, niesamowitej, energetycznej muzyce i fantastycznej atmosferze panującej na zajęciach.

Od 2012 roku jest licencjonowanym Instruktorem Zumby oraz członkiem ZIN (Zumba Instructor Network), a także Instruktorem Zajęć Grupowych Fitness – certyfikat uzyskała pod okiem najlepszych szkoleniowców w prestiżowej Akademii Aerobiku i Fitnessu IFAA (International Fitness & Aerobic Academy) o międzynarodowym zasięgu oraz wieloletnim doświadczeniu.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na szkolenia, warsztaty i konwencje.
Poza Zumbą i fitnessem jej ogromną miłością są góry – zarówno trekking, jak i snowboarding, który uprawia od 13 lat. Poza tym uwielbia pływać na kitesurfingu, jeździć na rowerze, rolkach.

Karolina jest osobą pełną pasji i pozytywnej energii. Na swoich zajęciach zaraża uśmiechem i szaleństwem, jednym słowem daje z siebie 200%! Jej motto to: „Spraw by był to styl życia, nie obowiązek”. W myśl tej zasady stara się, by na jej zajęciach czuć się jak na świetnej imprezie, a przy okazji w miłej atmosferze spalić setki kalorii.

lukasz

Łukasz Just

Nazywam się Łukasz Just, mam 27 lat i od roku jestem trenerem mieszanych sztuk walk. Na początku byłem zwykłym nastolatkiem, który przy każdej wolnej chwili chodził na treningi i dawał z siebie wszystko czerpiąc z tego mnóstwo przyjemności w co raz to większej chęci doskonalenia siebie samego. Zaczęło się w gimnazjum gdzie szkółkę Bokserską otworzył były mistrz świata Świętej Pamięci Henryk Średnicki, dzieki któremu zdobyłem pierwsze doświadczenia. Pare miesięcy później został otwarty klub MEGAFITNES gdzie treningi zacząłem u Pana Leszka, który prowadził zajęcia Muay Thai. Następnie pojawiły się treningi BJJ (Brazylijskie Jiu jitsu) i tutaj koło się zatacza, ponieważ wracam ponownie do klubu MEGAFITNES na boks do Pana Giela i Gaby. W tym okresie w Polsce zaczęlo być popularne MMA, a w Chorzowie powstaje szkółka mieszanych sztuk walk (MMA) w którym do dziś trenuje i doskonale swoje umiejętności, jest to mój klub macierzysty GRACIE BARRA CHORZÓW SPARTAN CHORZÓW. Po paru dobrych latach trenowania padł pomysł żeby swoje umiejętności przekazywać dalej i zostać trenerem gdzie znowu koło się zatacza i powróciłem do klubu MEGAFITNESS tym razem nie jako uczący się, a trener uczący innych 🙂

wojtek

Wojtek Karaźniewicz

W Kung-fu zdobyłem czarny pas i pierwsze stopnie uczniowskie a potem mistrzowskie.  W 1985 roku zrobiłem Kurs instruktorski. Od tego czasu do dnia dzisiejszego prowadzę treningi. To już ponad 20 lat. Przez ten czas ćwiczyło ze mną parę tysięcy osób. Wielu z nich wraca po latach, inni są już tylko „sympatykami” a są też tacy, co przyprowadzają już swoje dzieci. Poszukując swoich dróg rozwoju w sztukach walki zaczęliśmy na przełomie lat 80/90 wprowadzać do swych treningów elementy boksu, tai-boksu oraz pewne elementy judo.

W 1996 roku po raz pierwszy zobaczyłem turniej UFC, gdzie „drobny” Gracie zwyciężał potężnie zbudowanych przeciwników w parterze. Od tego momentu starałem się wprowadzać elementy sprowadzeń i parteru do swych treningów. Obecnie prowadzę zajęcia w formule MMA Mixed martial arts (mieszane sztuki walki), MMA to połączenie najefektowniejszych w danej sytuacji technik różnych sztuk walki. Dlatego na treningach nauczamy uderzeń typowych dla Boksu, kopnięć z K-1, sprowadzeń stosowanych w zapasach oraz parteru z vale-tudo. Od 17 lat pracuję w ochronie gdzie byłem szefem ochrony Kasyna gry oraz paru dyskotek i lokali. Uważam, że system MMA jest najskuteczniejszy w praktyce, czy w walce realnej.                                    

image

Marek Klose

Od 8 roku życia mam kontakt ze sportem. Jak każdy dzieciak w tamtych czasach zaczynałem od piłki nożnej. W wieku 15 lat poszedłem pierwszy raz na siłownię i tak mi się spodobało, że po czasie zrezygnowałem z piłki nożnej i obsesyjnie zacząłem trenować na siłowni. Wtedy nie było tak łatwego dostępu do internetu, czy innych źródeł z których można było czerpać wiedzę na temat treningów siłowych. Dlatego wiele czasu chodziłem na siłownie, nie rzadko zlokalizowane w piwnicach czy domach znajomych i trenowałem bez żadnej wiedzy. Kochałem to i kocham nadal. Brak efektów spowodowany niskim poziomem wiedzy i brakiem diety sprawił, że się zniechęciłem do siłowni i tak w wieku 18 lat poszedłem trenować boks w MEGA FITNESS do Pana Janka Giela. Spędziłem tam 2 lata. Treningi super! Pan Janek przekazał mi sporo wiedzy. Polecam treningi u Niego! Jednak po dwóch latach gdy ciągle słyszysz: ‚ale jesteś chudy..’ itd. stwierdziłem, że to jednak siłownia jest miejscem, które kocham. Zrezygnowałem z boksu i powróciłem na siłownię. Obecnie jestem trenerem personalnym, oraz zawodnikiem kulturystyki klasycznej, ale też człowiekiem, który rozumie innych. W sporcie i pracy trenera najważniejszy jest rozwój. Sport idzie do przodu i trzeba ciągle się uczyć i gonić za TRENDAMI by potem pomagać ludziom. Moje motto życiowe to: „Jeśli chcesz osiągnąć sukces, to musisz pokochać ciężka pracę”.

img_6307

Basia Kornafel

Basia niewątpliwie zaraża swoją niekończącą się pozytywną energią, a także pasją z jaką prowadzi każde zajęcia. Prywatnie studentka inżynierii biomedycznej. Z Jumping Frogiem związana od samego początku ich powstania. Została ich 46 instruktorem w Polsce i na świecie. Pogłębiła swoje umiejętności na drugim stopniu kursu uzyskując kwalifikacje do prowadzenia zajęć Jumping FROG Extreme, Senior oraz Kids. Aktywnie angażuje się w prowadzenie wielu frogowych maratonów i pokazów. Zatem kochani jesteście gotowi na nowe wyzwania? Zapraszamy serdecznie do Basi na zajęcia! Jej żabie oko będzie Was bacznie obserwować podczas zajęć Jumping FROG. 

image-1

 

Dagmara Sodol

Nauczyciel, trener, instruktor, refleksolog. Zajęcia prowadzi z pasją i zaangażowaniem nieustannie od 2006 roku. Posiada dyplom Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Legitymacja Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnościa fitness to tylko początek uprawnień zdobytych już podczas studiów na katowickiej uczelni. Cała reszta to niezliczone uczestnictwa w konwencjach fitness, warsztatach oraz szkoleniach. Różnorodność ćwiczeń, profesjonalizm, kreatywność to właśnie Dagmara. Zapraszamy na jej zajęcia;)

ania

Ania Szymanek

Absolwentka Wydziału Politologii oraz Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jej miłość do zajęć fitness rozpoczęła się na studiach i nieprzerwanie trwa do dziś. Swoją pasję postanowiła zmienić w sposób na życie. Ukończyła kurs instruktora fitness oraz instruktora pilates, ale w planach ma dalsze szkolenia i kursy, które powiększą jej umiejętności i kwalifikacje. Na treningu spędza kilka godzin dziennie zarówno jako uczestnik, jak i trener. Najbardziej lubi dynamiczne formy zajęć – tabatę czy trening interwałowy, a także ćwiczenia wzmacniające i modelujące sylwetkę. Na zajęciach zaraża pozytywną i niekończącą się energią oraz uśmiechem . Poza fitnessem uwielbia pływać oraz jeździć na nartach, a życia nie wyobraża sobie bez hiszpańskiej literatury, rocka progresywnego i zakupów.

000-238 1Y0-992 HP2-H28 1Z0-545 HP3-X12 E20-655 JN0-102 70-534 220-902 LX0-103 220-901 74-678 500-265 70-466 98-365 210-060 300-208 400-151 400-201 101-400 640-911 70-331 70-486 70-243 70-469 700-039 642-996 100-105 810-403 300-209 600-199 C9530-272 640-878 352-001 IIA-CGAP NS0-157 210-455 70-347 N10-006 300-365 642-997 210-065 300-550 70-346 70-533 DEV-401 642-998 600-199 RCDD 102-400 98-364 EX300 70-465 210-260 642-889 70-488 70-341 300-206 98-369 70-483 70-411 200-310 400-251 70-646 70-462 70-489 210-451 1z0-599 200-125 300-075 700-505 HP0-P24 HP0-P25 VCS-273 HP0-J63 HP0-J66 700-037 M70-201 CISA 350-018 1z0-342 MB6-702 300-085 70-247 70-385 300-370 1K0-001 77-427 500-260 200-355 642-887 300-101 642-457 CISM CCA-500 300-320 70-480